tamam
Shenzhen Xinbo Precision Parts Co., Ltd. 86-136-6259-8459 peter@xinbomachining.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - 2022 Guangdong (Foshan) Uluslararası Makine Sanayi Ekipmanları Fuarı

2022 Guangdong (Foshan) Uluslararası Makine Sanayi Ekipmanları Fuarı

September 6, 2022

Güney Çin, Doğu Çin ve Orta Çin'deki pazarları kapsayan Zhenwei Endüstriyel Sergi serisi, Çin'in endüstriyel üretim alanının tüm endüstriyel zincirine hizmet veren tek duraklı bir sergi platformudur.Küresel bir entegre sergi hizmeti sağlayıcısı olan Zhenwei Sergi Grubu tarafından oluşturulan bir yıldız sergi serisi projesidir.

2022 Guangdong (Foshan) Uluslararası Makine Endüstrisi Ekipman Fuarı (bundan böyle "Guangdong (Foshan) Fuarı" olarak anılacaktır) 25-28 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında Foshan Tanzhou Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Yüksek kaliteli bir platform sağlayacaktır. Çin'in kuzeyi ve güneyi arasında endüstriyel teknoloji alışverişi için ve çok sayıda endüstriyel işletme için tek elden akıllı üretim yükseltme planı sağlamak.

Guangdong (Foshan) Expo, Kuka, Dazu, Bunde, Huazhong Sayısal Kontrol, Jinshanghai, Yadke gibi 1.400'den fazla tanınmış markayı çeken takım tezgahı, lazer, robot, otomasyon, donanım ve elektrik ve diğer profesyonel sergi alanlarına ayrılmıştır. vb., sergi alanının 100.000 metrekare, 200.000 profesyonel ziyaretçi olması bekleniyor.

Guangdong (foshan) GongBoHui makale 60 on bin alıcı veritabanı, katılımcılar için hizmet "bire bir" alıcılar için sağlam temel veri desteği sağlama daveti, 20'den fazla ildeki 80 şehri kapsayan alıcı daveti, Çin'in yüksek -Endüstriyel üretim pazarına son vermek, 360 derece "24 saat" propaganda planı almak, çevrimiçi tanıtım kanallarını kapsamak, Yerinde ticaret ve müşteri kazanımının etkisini sağlamak.

Tek amacımız endüstrinin bir anlaşmaya varmasına yardımcı olmak.Guangdong (Foshan) Expo, marka teşhiri, teknoloji değişimi, ticari işbirliği, tanıtım ve uluslararası tartışmayı entegre ederek, küresel endüstriyel yükseltmeyi teşvik etmek için tek duraklı bir sergi platformu yaratmaya kararlıdır.