Mesaj gönder
tamam
Huizhou City Yuan Wenyu Precision Parts Co., Ltd. +86-13928348837 hz-ywy_technology@yuanwenyu.cn
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Huizhou City Yuan Wenyu Precision Parts Co., Ltd. şirket Profili

Huizhou City Yuan Wenyu Precision Parts Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  Ywy

 • No. Çalışanları

  50~80

 • Yıllık satış

  1000000-2000000

 • Yıl kurulan

  2006

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

+86-13928348837

Giriş

Huizhou Yuanwenyu Precision Parts Co., Ltd., hassas parçaların özelleştirilmesi, geliştirilmesi, tasarlanması, üretilmesi ve satılmasında uzmanlaşmış entegre bir endüstri ve ticaret işletmesidir.Şirket Huizhou şehrinde yer almaktadır., Guangdong Eyaleti, yaklaşık 1500 metrekarelik bir alanı kapsar.Şirket, çeşitli üretim hassaslıklı ekipmanlarla donatılmıştır (25 set CNC işleme merkezleri ve 12 set CNC dönüştürme ve frezeleme bileşik işleme merkezleri, 20 set CNC torna, 10 set 3D baskı ekipmanları, tel kesme, öğütme makineleri, damgalama ekipmanları, iki boyutlu, üç boyutlu test ekipmanları vb.)Profesyonel ve istikrarlı bir teknik ekibe sahiptir ve sıkı bir kalite yönetim sistemi uyguluyor.

İşleme OEM ve ODM hizmetlerinde 16 yıllık deneyime sahibiz ve freze parçaları, torna parçaları, metal parçaları, 3D baskı parçaları vb. için tek duruma hizmet verebiliriz,ve müşteri özelleştirme göre ilgili yüzey tedavi gereksinimlerini gerçekleştirmek: Elektroplating, Anodizing, boyama, elektroforez, kum püskürtme, ayna cilalama, PVD tedavisi vb.

Şirketin hizmet işi, dünyanın 100'den fazla ülkesini ve bölgesini kapsar.Makine mühendisliği ekipmanları, tıbbi ekipman, havacılık bileşenleri, otomasyon makineleri ve hassas aletler.

Yuanwenyu Şirketi müşteri memnuniyetine bağlıdır, önce kaliteyi takip eder ve daha iyi bir gelecek yaratmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekler.

Geçmiş

16 yıllık istikrarlı gelişim ilerlememizin temel nedeni, İnsan odaklı savunucu insanları durup izlemeye zorluyor.

 

Şirketimiz 2006 yılında kurulmuştur, esas olarak hassas üretim hizmetleriyle uğraşıyor, CNC işleme, torna işleme, 3 boyutlu baskı ve metal plaka özelleştirme konusunda uzmanlaşmıştır.İki işlem aracı ve iki test aracı var.Üretim ekibimiz, mükemmel sonuçlar elde etmeye karar veren 13 yetenekli profesyonelden oluşur.
Uzun yıllar boyunca, BYD, Huawei ve Xiaomi gibi tanınmış şirketlerle işbirliği yaparak çeşitli bileşen işleme projelerini başarıyla tamamlamalarına yardımcı olma ayrıcalığına sahip olduk.Profesyonel bilgimiz ve hassas üretim konusundaki bağlılığımız, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamamızı ve genel başarılarına katkıda bulunmamızı sağlar..

Hizmet

Satış hizmeti

Üretim prosedürü hakkında ayrıntılar verin.
Özel çözüm tasarımları
Yaşam boyu bakım ile iki yıllık kalite garantisi

 

Teknik destek

Yedek parçalar: Gerekli yedek parçalar müşterilere ürünlerle birlikte sağlanır.

Ücretsiz teknik eğitim: integrative and normative technology training is available for free to customers by our technical personnel to ensure they are skilled in regular operations of hardware and software of products and they are able to estimate and solve small problems.

Ekibimiz

Satış Ekibi

Çok sadık satış personelimiz müşterilerin beklentilerini karşılamak ve aşmak için ekstra bir adım atmaktan asla çekinmez.İşletmelerinin veya endüstrilerinin büyüklüğüne bakılmaksızın.

 

Kalite Takımı

Üretim ve teslimattan kalite denetimi.
Müşterilere uygun olmayan ürünlerin akışını önlemek için profesyonel kalite kontrol personeli.
Çiğ maddeleri, üretimi ve teslimatı sıkı bir şekilde kontrol edin.
Üç kişi kalite denetim ekipmanlarını koordine ediyor.
Sürekli iyileştirmek ve daha yüksek bir kalite seviyesine ulaşmak.
Sürekli iyileştirme ve daha yüksek kalite seviyelerinin peşinde olmak

 

Üretim ekibi

Gelişmiş CNC makine aletleri, profesyonel makine operatörleri, 16 yıllık zengin özelleştirilmiş işleme sahip bir fabrika ve istikrarlı bir üretim ekibimiz var.Ürünün her işleminin güvenli üretim ve kalite kontrolünü sağlamak.